Zamknij
Zamknij
Zamknij
Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Herb pobierz
fanpage facebook
Załóż firmę
CEIDG ostrzeżenie
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce
Bieg Pogórzanin

Władze gminy

 

VII KADENCJA 2014-2018

 WŁADZE GMINY:

  • Wójt - mgr Wiesław Bembenek;
  • Sekretarz - mgr Andrzej Szałyga;
  • Skarbnik - Irena Król;

RADA GMINY:


  • FIK Ryszard - Przewodniczący Rady Gminy Dubiecko,
    radny reprezentujący wieś Hucisko Nienadowskie;
     

  •  
    FRAŃCZAK Ryszard Józef - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Dubiecko, 
    radny reprezentujący wieś Sielnica;
      
  •  
    SZYMAŃSKI Roman Józef - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Dubiecko,
    radny reprezentujący okręg nr 9 w Nienadowej (numery domów:  94-353, parzyste: 578-582, 591-600, 603-604);
      

  • WIŚNIOWSKA Maria Bernadeta
    radna reprezentująca wieś Bachórzec;
      


  • ŻURAWSKA Beata Teresa
    radna reprezentująca wieś Drohobyczka;
      


  • HENDZEL Jacek Marek 
    radny reprezentujący wieś Dubiecko;
     


  • TOMASZEWSKI Ryszard Józef
    radny reprezentujący wsie: Iskań, Piątkowa, Tarnawka, Załazek;
      


  • GALEJ Marian
    radny reprezentujący wieś Kosztowa;
       

  • BAL Mateusz Wojciech
    radny od 29 grudnia 2016 r., reprezentujący okręg nr 7 w Nienadowej (numery domów: 464-544B, 554-577, 581, 586, 601, 618-620)
       


    • BLECHARCZYK Teresa, radna do 16 września 2016 r. 
      reprezentująca okręg nr 7 w Nienadowej (numery domów: 464-544B, 554-577, 581, 586, 601, 618-620)
         


  • BROŻYNA Jerzy
    radny reprezentujący okręg nr 8 w Nienadowej (numery domów: 1-93A, 354-463C, 545-553, 605-617);
       


  • DZIACZYŃSKI Zygmunt
    radny reprezentujący okręg nr 10 w Przedmieściu Dubieckim (numery domów: -40, 42, 120, nieparzyste: 123-127, 130-134, 136-147, 152-161, 163-168A, 232-242, 246, 253-255, 258-262, 264-265, 267);
       


  • GRZEGORZAK Maria Agnieszka
    radna reprezentująca okręg nr 11 w Przedmieściu Dubieckim (numery domów: nieparzyste: 41-43A, 44-119, 121-122, parzyste: 124-128, 129, 135, 148-150, 162, 170-225, 244-245, 248-250, nieparzyste: 257-257A, 263, parzyste: 266-268);
        


  • JANOWSKI Józef Zbigniew 
    radny reprezentujący wsie Słonne, Winne Podbukowina;
        


  • SZCZYGIEŁ Zygmunt Michał 
    radny reprezentujący wieś Śliwnica;
       


  • KASZYCKA Bernarda Małgorzata
    radna reprezentująca wieś Wybrzeże.

KOMISJE STAŁE RADY GMINY DUBIECKO:

KOMISJA REWIZYJNA
powołana Uchwałą Nr 6/II/2014 Rady Gminy Dubiecko z dnia 11 grudnia 2014 r.
w składzie: 

  1. Maria WIŚNIOWSKA - Przewodnicząca Komisji
  2. Zygmunt SZCZYGIEŁ - Członek
  3. Marian GALEJ - Członek
  4. Józef JANOWSKI - Członek
  5. Jerzy BROŻYNA - Członek

 

KOMISJA ROZWOJU SPOŁECZNO GOSPODARCZEGO
powołana Uchwałą Nr 7/II/2014 Rady Gminy Dubiecko z dnia 11 grudnia 2014 r.
w składzie:

  1. Ryszard TOMASZEWSKI - Przewodniczący Komisji
  2. Ryszard FRAŃCZAK - Członek
  3. Roman SZYMAŃSKI - Członek
  4. Beata ŻURAWSKA - Członek
  5. Zygmunt DZIACZYŃSKI - Członek

Przedmiotem działania Komisji są sprawy z zakresu:

  1. rolnictwa, gospodarki żywnościowej, handlu i usług, rzemiosła i drobnej wytwórczości
  2. opracowywania planów i programów rozwoju społeczno - gospodarczego gminy,
  3. zapewnienie bezpieczeństwa, ładu i porządku publicznego
  4. koordynowania działań związanych z przygotowaniem projektu budżetu gminy, wykonania budżetu, realizacji podatków i opłat,
  5. budownictwa, inwestycji i remontów a także podejmowanie działań kontrolnych w tym zakresie.

 

KOMISJA OŚWIATY, KULTURY I SPRAW SOCJALNYCH
powołana Uchwałą Nr 7/II/2014 Rady Gminy Dubiecko z dnia 11 grudnia 2014 r.
w składzie:

  1. Teresa BLECHARCZYK - Przewodnicząca Komisji
  2. Maria GRZEGORZAK - Członek
  3. Bernarda KASZYCKA - Członek
  4. Jacek HENDZEL - Członek

Skład ustalony uchwała Nr 162/XXVIII/2016 Rady Gminy Dubiecko z dnia 29 grudnia 2016 r:

  • Jacek HENDZEL - Przewodniczący Komisji
  • Maria GRZEGORZAK - Członek
  • Bernarda KASZYCKA - Członek
  • Mateusz BAL - Członek

Do zadań Komisji należy:

  1. opiniowanie spraw z zakresu funkcjonowania placówek oświaty i wychowania, kultury i bibliotek,
  2. opiniowanie spraw dotyczących ochrony zdrowia i pomocy społecznej oraz podejmowanie działań kontrolnych w tym zakresie.

 


VI KADENCJA 2010-2014

WŁADZE GMINY

  • Wójt - Zbigniew Blecharczyk;
  • Zastępca Wójta - Adam Sura;
  • Sekretarz - mgr inż. Edward Rozmus;
  • Skarbnik - Maria Benedyk;

RADA GMINY

  • Jureczko Stanisław  - Przewodniczący Rady Gminy Dubiecko, radny reprezentujący wieś Przedmieście Dubieckie;
  • Bal Kazimierz - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Dubiecko, radny reprezentująca wieś Nienadowa;
  • Szymański Roman - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Dubiecko, radny reprezentujący wieś Nienadowa;
  • Makuch Marian - radny reprezentujący wieś Bachórzec;
  • Kijanka Krzysztof - radny reprezentujący wieś Drohobyczka;
  • Żurawska Beata - radna reprezentująca wieś Drohobyczka;
  • Hendzel Jacek - radny reprezentujący wieś Dubiecko;
  • Fik Ryszard - reprezentujący wieś Hucisko Nienadowskie;
  • Tomaszewski Ryszard - radny reprezentujący wsie: Iskań, Tarnawka, Piątkowa, Załazek;
  • Pawlus Czesław - radny reprezentujący wieś Kosztowa;
  • Szymański Bogusław - radny reprezentujący wieś Nienadowa;
  • Dziaczyński Zygmunt - radny reprezentujący wieś Przedmieście Dubieckie;
  • Frańczak Ryszard - radny reprezentujący wsie: Sielnica, Łączki;
  • Pelo Piotr - radny reprezentujący wieś Śliwnica;
  • Makuch Ryszarda - radna reprezentująca wsie: Słonne, Wybrzeże, Winne Podbukowina,

KOMISJA REWIZYJNA

  • Ryszard Frańczak - Przewodniczący Komisji
  • Ryszarda Makuch - Członek Komisji
  • Marian Makuch - Członek Komisji
  • Piotr Pelo - Członek Komisji
  • Bogusław Szymański - Członek Komisji

KOMISJA ROZWOJU GOSPODARCZEGO

  • Ryszard Fik - Przewodniczący Komisji
  • Kazimierz Bal - Członek Komisji
  • Beata Żurawska - Członek Komisji
  • Zygmunt Dziaczyński - Członek Komisji
  • Ryszard Tomaszewski - Członek Komisji

KOMISJA OŚWIATY, KULTURY I SPRAW SOCJALNYCH

  • Jacek Hendzel - Przewodniczący Komisji
  • Krzysztof Kijanka - Z-ca Przewodniczącej Komisji
  • Czesław Pawlus - Członek Komisji
  • Roman Szymański - Członek Komisji
Administator UG
Biuletyn Informacji Publicznej
PSEAP SEUI
Polska-Slowacja
RPO WP
Termomodernizacja
Rewitalizacja
PROW 2014-2020
WFOSiGW
LGD Pogórze Przemysko - Dynowskie
poniedziałek, 26 czerwca 2017
177 dzień roku
pn wt śr czw pt so nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
imieniny
Jana, Pauliny, Rudolfiny
Fotogaleria
Baza firm
Innowacyjne Podkarpacie
Karpacka Agencja Rozwoju Regionalnego
Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska
Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta PGNiG
Urząd Gminy Dubiecko, ul. Przemyska 10, 37-750 Dubiecko, pow. przemyski, woj. podkarpackietel.: 16 651 11 56, fax: 16 651 11 56 w. 143, email: ugdubiecko@wp.pl, http://www.dubiecko.plNIP: 795-16-05-628
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI